Záruční i pozáruční servis

Ke všem námi vyráběným strojům poskytujeme záruční i pozáruční servis. Servis zajišťují pracovníci, kteří stroje vyrábí a jsou proto schopni rychle diagnostikovat závadu a navrhnout nejvhodnější způsob opravy. Samozřejmostí je telefonická technická podpora - mnoho závad lze odstranit právě po telefonické konzultaci.

 

Náhradní díly

Základní díly pro naše stroje, dodávané ve standartním provedení, držíme skladem a jsme schopni dodat nejpozději do 1 týdne od objednání. Složitější součásti, jakými jsou například zdroje pro UV lampy, některé typy motorů a elektroniku, dodáváme do 4 týdnů od objednání. *1)

Pro objednání nebo poptávku náhradních dílů použijte kontaktní formulář - je důležité uvést typ stroje, výrobní číslo a požadovaný díl (popis/foto). Pokud si nejste jistí, můžete kontaktovat technickou podporu a pokusit se požadovaný díl specifikovat.

 

Repase a modernizace strojů

Provádíme i celkové opravy našich strojů - tato oprava ve většině případů vyžaduje převoz stroje na naši dílnu! Při této opravě vyměňujeme veškeré poškozené prvky (vše po domluvě s majitelem), je možné nechat stroj nově lakovat (volitelné) - cena celkového repasu závisí na rozsahu provedených prací a vyměněných dílů.

Stroj lze i modernizovat. Nejvyužívanější modernizací, kterou provádíme, je změna systému regulace - u starších strojů převládala regulace skoková (50%-100% nebo 50%-75%-100%), která je nyní nahrazována regulací plynulou.

 

 

 

TECHNICKÁ PODPORA - v pracovní dny 9:00 - 18:00

Telefon: +420 602 294 774

 

 

*1) u všech náhradních dílů doporučujeme ověřit jejich dostupnost (v případě velké poptávky nemůžeme garantovat dostupnost všech dílů, tedy ani základních) - informovat se můžete přes technickou podporu, případně využít kontaktní formulář